Dr n. med. Radosław Tomalski

  • Polskie Towarzystwo Psychiatryczne: (Sekcja Naukowa Psychoterapii, Sekcja Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji)
  • Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów
  • Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
  • ESTD, European Society for Trauma and Dissociation
  • ISPS, International Society for Psychological and Social Treatment of Psychosis
  • EAP,European Association for Psychotherapy
  • European Society for the Study of Personality Disorders (ESSPD)

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta (certyfikat nr 498) i superwizor Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapeuty, certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, certyfikat Specjalisty Psychiatrii Środowiskowej.

Doświadczenie zawodowe gromadził pracując w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” (2011-2008), Klinice Psychiatrii i Psychoterapii ŚUM w Katowicach, oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych „Feniks” w Sosnowcu i Zabrzu, Zakładzie Lecznictwa Odwykowego „Szansa” w Pławniowicach. Obecnie prowadzi oddział dzienny psychiatryczny w Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks” w Sosnowcu. Prowadzi również praktykę prywatną w Katowicach. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową pacjentów dorosłych z zaburzeniami nerwicowymi, osobowości oraz z zaburzeniami psychotycznymi. Pracuje w nurcie psychodynamicznym.

Doświadczenie dydaktyczne obejmuje zajęcia ze studentami Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach, a także zajęcia wykładowe na kursie psychoterapii atestowanym przez PTP (Śląska Szkoła Psychoterapii). Uczestniczy w programie stażowym dla psychoterapeutów akredytowanym przez PTP w CZP Feniks w Sosnowcu.

Katowice, ul. Dąbrowskiego 17/2

Telefon: 608 571 843

E-mail: radektomalski@poczta.onet.pl