Dr n. med. Radosław Tomalski

Specjalista psychiatra, psychoterapeuta (certyfikat nr 498) i superwizor Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapeuty, certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, certyfikat Specjalisty Psychiatrii Środowiskowej.

Doświadczenie zawodowe gromadził pracując w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” (2011-2008), Klinice Psychiatrii i Psychoterapii ŚUM w Katowicach, oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych „Feniks” w Sosnowcu i Zabrzu, Zakładzie Lecznictwa Odwykowego „Szansa” w Pławniowicach. Obecnie prowadzi oddział dzienny psychiatryczny w Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks” w Sosnowcu. Prowadzi również praktykę prywatną w Katowicach. Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową pacjentów dorosłych z zaburzeniami nerwicowymi, osobowości oraz z zaburzeniami psychotycznymi. Pracuje w nurcie psychodynamicznym.

Doświadczenie dydaktyczne obejmuje zajęcia ze studentami Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach, a także zajęcia wykładowe na kursie psychoterapii atestowanym przez PTP (Śląska Szkoła Psychoterapii). Uczestniczy w programie stażowym dla psychoterapeutów akredytowanym przez PTP w CZP Feniks w Sosnowcu.

Katowice, ul. Dąbrowskiego 17/2

Telefon: 608 571 843

E-mail: radektomalski@poczta.onet.pl